Panākumi Eiropas čempionātā

Eiropas čempionāts galda hokejā norisinājās Valmierā no 14.-16. jūnijam. 
Latvijas izlasi pārstāvēja "laimīši" Krista Annija Lagzdiņa, Emīls Liepiņš, Matīss Jakseboga, Sandis Kristaps Lagzdiņš un pulciņa skolotājs Edgars Caics.
Annija ieguva 2 zelta medaļas - junioru un sieviešu komandu klasē. Pagājušā gada Pasaules sieviešu čempione šoreiz startēja kopā ar puišiem un junioru konkurencē ieguva 9. vietu. 
Sandis un Edgars izcīnīja sudraba medaļas Open komandu klasē. 

Prestižākajā individuālājā Open klasē startējot vairāk kā 100 sportistiem no 14 valstīm mūsējiem šādas vietas:
Edgars - 1. vieta un aizstāv savu pirms 2 gadiem izcīnīto titulu;

Annija - 18. vieta;

Sandis - 24. vieta;

Emīls - 30. vieta;

Matīss - 34. vieta.

 

 

 

 

 

02.07.2024 15:56 Ievietots: 02.07.2024

Skatījumi: 746

Iepriekšējās ziņas

Tiekamies 1.septembrī!

Tiekamies 1.septembrī!

Lai izdevusies vasara! Uz tikšanos un jaunu satikšanos un iepazīšanos septembrī!

Vecāku aptauja

Vecāku aptauja

Mīļi lūdzam vecākus un pilngadīgos audzēkņus aizpildīt anketu par savu pieredzi Laimītē!

Deju kolektīva "Karuselis" atskaites koncerts

Deju kolektīva "Karuselis" atskaites koncerts

Esiet mīļi gaidīti 29. maijā plkst. 18.30 mūsu svinību zālē uz Deju kolektīva "Karuselis" gada noslēguma koncertu "Apkārt deju pasaulei".

RBJC “Laimīte” pulciņu atskaites pasākumi

RBJC “Laimīte” pulciņu atskaites pasākumi

Maijā svinam māmiņu dienu. Vislabākā dāvana - apsveikums māmiņām ir bērnu uzstāšanās pasākumā

Ģimeņu sporta svētki "Mammu, tēti gribu sportot!"

Ģimeņu sporta svētki "Mammu, tēti gribu sportot!"

Par godu Starptautiskajai ģimenes dienai „Laimītes saulīte” aicina mazus un lielus izbaudīt prieku un pozitīvas emocijas divos pasākumos, 15.05. - Sarkandaugavā, 28.05. - Vecmīlgrāvī, Ģimeņu sporta svētkos "Mammu, tēti gribu sportot!".

Baleta studija "Etīde" žilbina skatītājus

Baleta studija "Etīde" žilbina skatītājus

Baleta studija "Etīde" aizrauj skatītāju elpas ar piruetēm Baleta vakarā 20. maijā.
Gan grupās, gan individuāli elegantos dejas soļus un stalto stāju komplimentēja skaistie balerīnu tērpi.

Mākslas vingrotāju panākumi

Mākslas vingrotāju panākumi

Piecas mākslas vingrošanas komandas no Rīgas bērnu un jauniešu centra “Laimīte” 11. maijā piedalījās Latvijas estētiskās vingrošanas asociācijas rīkotajās sacensībās “LEVA KAUSS”. Mūsu vingrotājas izcīnīja četras 1. vietas, trīs 2. vietas un divas 3.vietas.

Balets

Balets

Rīgas bērnu un jauniešu centra “Laimīte” Baleta studija “Etīde” aicina uz pasākumu kura autores ir skolotāja Viktorija Čaikova un Lauma Vainauska

Labāko audzēkņu nominācija

Labāko audzēkņu nominācija

22. maija vakarā sumināsim savus audzēkņus kategorijās "Par sasniegumiem", "10+", pasniegsim balvas "Lielais paldies" un "Gada skolotājs".

Sveicam Mātes dienā!

Sveicam Mātes dienā!

Vissirsnīgākie sveicieni Mātes dienā!
Paldies par siltiem apskāvieniem, mīļiem un stiprinošiem vārdiem, vislielāko pacietību un rūpēm!
Lai šī diena ir piepildīta ar smaidiem un mīlestību!