Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte” ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pakļautībā esoša interešu izglītības iestāde, kas īsteno interešu izglītības programmas un veic interešu izglītības organizatoriski metodisko un informatīvo darbību.

Aktualitāte

Filiāles ēkai Vecmīlgrāvī 115 gadi!

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” filiāles mājai Vecmīlgrāvī, Baltāsbaznīcas ielā 14, šogad aprit 115 gadi. Pateicoties mecenātam Augustam Dombrovskim, kurš 1908. gadā pēc savas ieceres uzceļ šo izglītībai un kultūrai veltīto mājvietu.

Jaunākās ziņas

Kur dzīvo laime?

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" vokālā studija "Bella" ar skolotāju Natāliju Jekimovu devās Rīgas ielās un radīja kaut ko īpašu tieši priekš Jums!
Noskaties video šeit: https://youtu.be/kJUYgbnYDgM

VIEDSPĒLE "Atrodi sevi Sarkandaugavā"

Nāc un piedalies VIEDSPĒLĒ "Atrodi sevi Sarkandaugavā", kas notiks 7. oktobrī Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava", Limbažu ielā 8, Rīgā.

Iesaisties orientēšanās un izklaides spēlē, iepazīstot savu apkaimi, līdzi ņemot vienu uzlādētu viedtālruni ar lejuplādētu aplikāciju WhatsApp.

"Izskrien Laimīti"

Hei, hei! Vai Tev patīk skriet?

Ielūdzam Tevi uz skriešanas svētkiem "Izskrien Laimīti", kas notiks 9. oktobrī, Baltāsbaznīcas ielā 14! Starts - plkst. 18.00!

Rudens ka rudens

Gadalaiks rudens ir iestājies. Aicinām uz pasākumu pirmskolas vecuma bērnus 10.oktobrī, plkst. 17.00 Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, lielajā zālē, Baltāsbaznīcas ielā 14.

Disku golfa pulciņš vasarā

Sākoties vasaras brīvlaikam, aktīvais disku golfa treniņu process pulciņā lēnām beidzās, bet sākās pastiprināta piedalīšanās dažāda veida sacensībās gan darba dienu vakaros, gan brīvdienās. Darba dienu vakaros norisinājās "vīkliji" (1 apļu sacensību turnīri), kur "Laimītes" audzēkņi piedalījās tādās disku golfa trasēs kā Riekstukalns (Baldonē), Pro parks (Baložos), Priekuļi un Ufo golfs (Mežaparkā). Brīvdienās notika lielāka mēroga sacensības, no kurām daļa bija Latvijas Disku Golfa Federācijas rīkotas (amatieru kausa posmi, "open'i", bērnu čempionāts un dažādas citas sacensības).