Laimīte - bērnu un jauniešu centrs

Aktualitātes

19.10.2014

Rīga 2014 notikums Rīga - Eiropas krustcelēs Labdien! - Tere!

Jau nākam sestdien, 25. oktobrī noslēgsies oktobra - bērnu mēneša mega projekts - ceļojums pa Eiropas valstīm Rīgas Bērnu un jauniešu centru izpildījumā. Laimīte no plkst. 12.00 - 17.00 piedāvā pasākumu "Latvijas saule, Igaunijas saule!" , kurā visiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, veidot kopīgu instalāciju un noklausīties koncertu, kā arī uzzināt par kopīgo un atšķirīgo mūsu tautu vēsturē un valodā. Noslēgumā - mielošanās ar bukstiņu putru un kamas dzērienu.

Lasīt vairāk

Jaunākās ziņas

20.10.2014

Galda tenisistiem 3.vieta Latvijas komandu čempionātā

18.oktobrī Rīgā norisinājās vienas no sezonas svarīgākajām sacensībām – Latvijas Republikas 2014.gada jaunatnes komandu čempionāts galda tenisā (1999.-2000.g.dz. meitenes un zēni). Tajā piedalījās visas labākās Latvijas komandas un šis bija spēcīgākais sastāvs pēdējo gadu laikā. Dalībnieki bija sabraukuši no dažādām tuvākām un tālākām pilsētām - Preiļiem, Rēzeknes, Liepājas, Kuldīgas, Iecavas, Vecumniekiem, Olaines un Rīgas.

Lasīt vairāk

20.10.2014

Draudzības kauss

Oktobra vidū norisinājās Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīrs "Draudzības kauss" (I kārta).
15.oktobrī BJC "Kurzeme" uz starta izgāja vecākās grupas dalībnieki (13-25 g.), bet 17.oktobrī BJC "Laimīte" savā starpā sacentās jaunākās grupas dalībnieki (9-12 g.).

Lasīt vairāk

19.10.2014

Basketbolistu uzvaras Latvijas čempionātā

Aizvadītajā nedēļas nogalē mūsu basketbolisti aizvadīja 3 spēles Latvijas republikas čempionātā, visās trijās spēlēs tika izcīnītas uzvaras.
APSVEICAM KOMANDU UN JURI VASIĻJEVU!

Lasīt vairāk

14.10.2014

Basketbolistu uzvara Mārupes kausā

Aizvadītajā nedēļas nogalē (11.un 12,oktobrī) RSC SARKANDAUGAVA basketbolisti piedalījās Mārupes kausā 3x3. Spraigā cīņa izcīnot otro vietu.

Lasīt vairāk

08.10.2014

Sezonu atklāj vizuālās mākslas pulciņš

Pirmsskolas vizuālās mākslas pulciņš, kuru vada skolotāja Aiva Sarma sezonu atklājis ar rudenīgu zīmējumu izstādi, kurā dominē dabas tēli - koki krāšņā lapu rotā, ēdamās sēnes un košās mušmires, aizlidojošie putni.

Lasīt vairāk

08.10.2014

Rudens izstādes "Esam procesā"

Vizuālās mākslas pulciņa jaunākās grupas Vēsmas Vītolas vadībā uz papīra demonstrē dabas procesus - zelta rudeni pilsētā un laukos. Ienāc apskatīties!

Lasīt vairāk

08.10.2014

Vladislava Daņilova vasaras darbiņi

Vladislavs Daņilovs - gleznošanas pulciņa audzēknis mācās Puškina liceja 9. klasē, bet māksla ir viņa aizraušanās jau 5 gadus.
Liels atbalsts šajā ceļā ir skolotāja Vēsma Vītola

Lasīt vairāk

06.10.2014

Galda tenisisti aizvada savas pirmās sacensības

Mazā tenisa cienītājiem treniņi rit pilnā sparā un nupat ir atklāta arī sacensību sezona.
Vēlēšanu dienā, 4.oktobrī, norisinājās sacensības Bauskā – Bauskas novada sporta centra "Mēmele" atklātā balvu izcīņa galda tenisā (I kārta, kopumā 6).
Šajās sacensībās Laimītes galda tenisisti piedalās jau trešo sezonu pēc kārtas un tās viņi ik gadu gaida ar nepacietību, lielu prieku un interesi.
Šoreiz sacensībās piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 70 (!).

Lasīt vairāk

30.09.2014

Iespēja izbaudīt ko nebijušu! Jau šo svētdien!

Digitālā darbnīca „Mana metropole!”, BJC „Laimīte” (Sarkandaugavas iela 24).
Laiks: 5.,11.,19.,25. oktobris plkst. 13.00–16.00
Radošā darbnīca „Mana metropole!” – pirmās digitālās pilsētas Eiropā būvēšana kopā ar citiem bērniem! Mediju mākslas darbs tiks radīts, sadarbojoties četrām Eiropas kultūras institūcijām: „WerkStadt Kulturverein” (Berlīne, Vācija), „Rīga 2014” (Rīga, Latvija), „Ikertze” (Sansebastjana, Spānija) un „K&C” (Asena, Nīderlande).
Bērni no četrām Eiropas valstīm digitālajā darbnīcā varēs izveidot dzīvokli, pili, māju, rotaļu laukumu, tiltu vai kādu citu būvi un dot tam vietu šajā digitālajā pilsētā.

Lasīt vairāk

26.09.2014

Rīga 2014 notikums Rīga - Eiropas krustcelēs

Apceļot Eiropu četrās nedēļās? Nogaršot nacionālos ēdienus, izdejot dejas, izdziedāt dziesmas un pat pagatavot katrai valstij raksturojošu suvenīru ar paša rokām? Vai tas maz ir iespējams? Jā, Rīgas bērnu un jauniešu centri pierādīs, ka ir iespējams apceļojot visu Eiropu četrās nedēļās! Četras sestdienas no 4. – 25. oktobrim bērni, jaunieši, (vec) vecāki, radi, draugi un kaimiņi ir aicināti pievienoties Rīga- Eiropas kultūras galvaspilsēta CEĻA KARTES galamērķos- 14 bērnu un jauniešu centros, kas aizvedīs interesentus nebijušos piedzīvojumos pa Eiropu, iepazīstot daudzpusīgo Eiropas tautu kultūras.

Lasīt vairāk