Laimīte - bērnu un jauniešu centrs

Aktualitātes

29.01.2015

Deju kolektīvu Jordana un La perla koncerts

Rīt, 30.janvārī, plkst. 19.00 skolotāja Sintija Sorokina ar saviem deju kolektīviem rāda jauno koncertprogrammu austrumu un flamenko noskaņās. Būs ugunīgi ritmi, krāšņi tērpi un krāsains šovs. Aicināti visi! Ieeja brīva

Lasīt vairāk

Jaunākās ziņas

07.01.2015

Slidotava slēgta! Atkal atkusnis

BJC "Laimīte" Reģionālā sporta centra "Sarkandaugava" publiskā slidotava atvērta apmeklētajiem, ja laukā gaisa temperatūra ir zem nulles.

Lasīt vairāk

29.01.2015

Piedāvājums arī vecākiem

Pielikumā informācija tiem vecākiem un vecvecākiem, kuri vēlas radoši padarboties arī paši.
Tālākizglītības kursu piedāvājums februārim un martam.

Lasīt vairāk

23.01.2015

Rīgas atklātais čempionāts galda hokejā

Galda hokeja sezona jaunajā gadā atsākās ar Rīgas atklāto čempionātu, kas pulcēja 67 dalībniekus no visas Latvijas.
BJC "Laimīte" komandu pārstāvēja 8 audzēkņi. Kā jau ierasts laimīšiem Latvijas mērogā konkurentu nav.

Lasīt vairāk

19.01.2015

3.vieta zēnu dubultspēlēs Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā

10.janvārī Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2002.g.dz. un jaunāki), kur sacensības notika gan vienspēlēs gan arī dubultspēlēs.
Laimītes galda tenisisti pārstāvēja visas disciplīnas - vienspēles, dubultspēles (meiteņu, zēnu un jauktās) un pie lielākā panākuma šoreiz izdevās tikt mūsu puišiem.

Lasīt vairāk

07.01.2015

Basketbolistu panākumi aizvadīta gada nogalē

Sacensības notika Kandavā, Mārupē, Rakverē

Lasīt vairāk

13.12.2014

Kā mums gāja Ziemassvētku tirdziņā...

13.decembra rīta vēji nebiedēja ne mazus ne lielus un daudzu rīdzinieku un viesu ceļi veda uz Laimīti, kur jau tradicionāli svētku gaidām ar tradicionālajiem svētkiem.
Kā tagad modē 3D un 4D - tā mums arī to netrūka - dziesmas, dejas, dzejas, dāvanas un darbnīcas, un vēl teātris, smaržām un krāsām pārpilna darbošanās pagrabstāvā un skanīga lielās zāles piepildīšana 7 stundu garumā.

Lasīt vairāk

23.11.2014

Galda tenisistu sniegums Bauskā

Aiz muguras kārtējās galda tenisa sacensības un šoreiz mūsu ceļš veda uz Bausku, kur kopumā savu meistarību pārbaudīt bija ieradušies 64 sportisti no dažādām vietām - Bauskas, Salaspils, Vecumniekiem, Rundāles, Skaistkalnes, Rīgas un pat no Lietuvas – Jonišķiem.

Lasīt vairāk

10.11.2014

Skatuves runas konkursa fināls "Rīgas zvirbulis"

BJC "Laimīte" teātra pulciņa "Spēle spēlē" dalībniece Anna Huškadāmova tika izvirzīta dalībai Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa "Rīgas zvirbulis" finālā.

Lasīt vairāk

11.11.2014

Latvijas kausa 2.posms galda hokejā

Latvijas kausa 2. posms galda hokejā
Sestdien, 8. novembrī Rīgā norisinājās Latvijas kausa 2. posms, kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits no "Laimītes".
Kā ierasts pēdējo gadu laikā atkal finālā bija pasaules čempionāta fināla atkārtojums, kurā Atis Sīlis saspringtā 7 maču sērijā ar 4-3 pārspēja Edgaru Caicu. Turnīrā kopumā piedalījās 70 dalībnieki, no kuriem 14 pārstāvēja Laimīti.

Lasīt vairāk

06.11.2014

Keramikas pulciņa kopdarbs atzinīgi novērtēts Čehijā

Keramikas pulciņa kopdarbs "Skatieties, kas mums izaudzis" atzinīgi novērtēts Čehijā konkursā "Lidice" , kurā no Latvijas iesūtītajiem 121 darba medaļas un atzinības rakstus saņēmuši 30 darbi.
Šogad konkursa tēma bija dārzs un keramikas pulciņa audzēkņu darinātais šķīvis bija krāšņi pilns ar augļiem un dārzeņiem.
Apsveicam ar panākumiem autorus un viņu skolotāju Inesi Brants!

Lasīt vairāk