Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss “Plakāts valsts svētkos 2021” laureāti

Mūsu valsts -  Latvija ir vieta zem saules, kur ir mūsu mājas. Tā ir maza un vienlaikus liela.  Tās vērtība ir cilvēki , dabas  vienreizīgums,  sasniegumi, izaugsme. Valsts nevar būt gatava, jo   cilvēki ir tie, kas veido, ceļ to baltu, skaistu, cēlu.  

 

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valsī,  laureātu apbalvošanas pasākums tiek atcelts.  Diplomus un balvas varēs saņemt 22.un 23.novembrī no plkst. 13.00 - 17.00, tās ir dienas, kurās jāizņem konkursam iesniegtie darbi.

Žūrijas komisija ir bijusi dāsna un  1., 2., 3., pakāpes diplomus saņems 37  vizuālās mākslas pulciņu audzēkņi. Tradicionālo BJC “Laimīte” skolotājas Vēsmas Vītolas speciālo balvu saņems Sofija Moskvina, par skaidro tēlu un tehnisko izpildījumu,  darba nosaukums “Latvija”.

 

Paldies pedagogiem un audzēkņiem, ka valsts izsludinātajā ārkārtas situācijā spējāt radīt, radoši darboties un vairot skaistumu!

Paldies žūrijas komisijai par ieguldīto darbu un laiku vērtēšanā!

 

Laureāti

 

Foto  - Darba autore Rīgas Valsts  2.ģimnāzijas audzēkne Alise Roze Zālīte, skolotāja Linda Pilāne

Ievietots: 03.11.2021 12:3903.11.2021 12:39

Skatījumi: 62

Iepriekšējās ziņas

Laimītes radošās darbnīcas

Laimītes radošās darbnīcas

Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” piedāvā no 07.12.21. – 28.12.21. lielisku iespēju bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem, ģimenēm un senioriem piedalīties pasākumu ciklā “Laimītes radošās darbnīcas”.

Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. Dārzs”

Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. Dārzs”

Bērnu un jauniešu centrs ”Laimīte” aicina piedalīties konkursā pulciņus, kuri darbojas ar tik smalkiem un trausliem materiāliem, kā zīds un stikls.

Šī gada tēma Dārzs .

Darbus gaidām līdz 2021. gada 16.decembrim Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Baltāsbaznīcas ielā 14. Kopā ar darbiem katra izglītības iestāde iesniedz pieteikumu, kuru nosūta arī elektroniski līdz 16.decembrim Mairai Kalniņai uz e-pastu mupeniece2@edu.riga.lv

 Aktivitāte – akcija “Mēs tev, Tu visiem” balvu saņemšana

Aktivitāte – akcija “Mēs tev, Tu visiem” balvu saņemšana

Sveicināti Adventa laikā! Paldies par atsaucību un dalību mūsu izsludinātajā aktivitātē Ziemassvētku tirdziņš BJC “Laimīte” 2021! Ziemassvētku gaidīšanas laiks vienmēr ir piepildīts ar darbošanās prieku.

Adventa laiks

Adventa laiks

Klusi, klusi, pāri mežiem, laukiem, jūrām nolaižas un katrā mājā ienāk Adventa laiks.

Ineses Brants personālizstāde Balvos

Ineses Brants personālizstāde Balvos

25.novembrî Balvu Novada muzejā atklāja Latvijā atzītas porcelāna mākslinieces Ineses Brants izstādi “Robu brokāts un liliju zīds”.

”Porcelāna apgleznošana mākslinieces darbs un sirdslieta.”

Vokālās studijas “Bella” solistēm panākumi konkursā!

Vokālās studijas “Bella” solistēm panākumi konkursā!

Attālinātais Rīgas Vokālistu konkurss “Pār jūriņu pār Daugavu, Saulītei roku devu…” atnesis labu novērtējumu vokālās studijas “Bella” audzēknēm.

Radošo darbu paraugi un apraksti  attālinātajam pasākumam Ziemassvētku tirdziņš BJC “Laimīte” 2021, “Mēs Tev, Tu visiem!”

Radošo darbu paraugi un apraksti attālinātajam pasākumam Ziemassvētku tirdziņš BJC “Laimīte” 2021, “Mēs Tev, Tu visiem!”

Ziemassvētku tirdziņš BJC “Laimīte” 2021, “Mēs Tev, Tu visiem!” aicina izvēlēties vienu Ziemassvētku rotājumu no

radošo darbu piedāvājuma saraksta, kuru vēlies izgatavot.

Ziemassvētku tirdziņš 2021, “Mēs tev, Tu visiem!” attālinātais pasākums. Nolikums.

Ziemassvētku tirdziņš 2021, “Mēs tev, Tu visiem!” attālinātais pasākums. Nolikums.

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” organizē attālinātu Ziemassvētku tirdziņu. Aicinām ņemt dalību, izgatavot Ziemassvētku rotājumu eglei no mūsu sarūpētajiem materiāliem. Tavs Ziemassvētku dekors rotās svētku egli BJC “Laimīte” pagalmā un priecēs apkaimes iedzīvotājus.

Sveicam Latvijas 103. dzimšanas dienā!

Sveicam Latvijas 103. dzimšanas dienā!

Būsim lepni, cildināsim un godāsim savu valsti - Latviju!

11.novembris Lāčplēša diena

11.novembris Lāčplēša diena

Savā mājā iedegsim svecīti un godināsim Latvijas brīvības cīņās kritušos brīvības cīnītājus, kuri atdeva pašu dārgāko - savu dzīvību par brīvu Latviju.