Mācīsimies, strādāsim, sportosim - KLĀTIENĒ!

Covid-19 ir vīrusa infekcijas slimība ar ļoti augstu lipīguma pakāpi, kura pirms pusotra gada pasaulē izraisīja pandēmiju, kas joprojām ietekmē visas pasaules sabiedrības ierasto dzīves ritmu, ikviena cilvēka personīgo dzīvi un sabiedriskās aktivitātes. Vīruss ir dzīvs organisms un darbojas kā parazīts, kuram, lai dzīvotu un turpinātu savu dzīves ciklu, ir nepieciešams saimnieka organisms - šīs infekcijas gadījumā tas ir cilvēks. Vakcinēts cilvēks, kuram pret šo vīrusu izveidojušās antivielas, nomāc vīrusa veidošanos cilvēka organismā vai pilnībā vīrusu iznīcina. Vīruss iet bojā vai novājinās, un līdz ar to tiek pārtraukta vīrusu pārvietošanās ķēde no viena cilvēka uz otru un vīrusu cirkulācija sabiedrībā. 

Pasaulē ir bijušas daudzas pandēmijas, un tikai vakcinācija ir likvidējusi tādas saslimšanas kā bakas, poliomielīti, samazinājusi saslimšanu ar daudzām bērnu infekcijas slimībām pasaulē. Aicinām izglītības iestāžu darbiniekus būt sociāli atbildīgiem un vakcinēties, lai atjaunotu iespēju sev un pārējiem kolēģiem organizēt kvalitatīvu izglītības procesu klātienē. Izmantojiet ātrāko iespēju, kāda šobrīd ir pieejama, lai pārtrauktu vīrusu pārvietošanās ķēdi, un vakcinējieties!

Zvaniet pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989, lai ar operatoru palīdzību izvēlētos konkrēto vakcinācijas vietu un laiku! 

 

Ievietots: 19.07.2021 07:4819.07.2021 07:48

Skatījumi: 95

Iepriekšējās ziņas

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss “Plakāts valsts svētkos”

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss “Plakāts valsts svētkos”

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” organizē plakāta konkursu “Plakāts valsts svētkos 2021”, kurš norisināsies no 18.oktobra līdz 23.novembrim. Aicinām piedalīties un radīt plakātu mūsu valstij LATVIJAI. Darbu iesniegšana 18. un 19.oktobrī Sarkandaugavas ielā 24 no plkst. 12.00 – 19.00. Pieteikumu par dalību konkursā sūta elektroniski uz e-pastu mupeniece2@edu.riga.lv līdz 19.oktobrim, atbilstoši Konkursa nolikumam.

Fotoorientēšanās sacensības "Krāsainā Sarkandaugava"

Fotoorientēšanās sacensības "Krāsainā Sarkandaugava"

9. septembrī aicinām aktīvi pavadīt pēcpusdienu fotoorientēšanās sacensībās "KRĀSAINĀ SARKANDAUGAVA" Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte" Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava", Limbažu ielā 8, Rīgā.

Meklējiet laimītes

Meklējiet laimītes

2020./2021. mācību gadā mēs svinējām BJC “Laimīte” 30 gadu jubileju! Šajā mācību gadā turpinām svinēt. Mūsu vēlme ir būt kopā ar audzēkņiem, viņu vecākiem, skolotājiem un mūsu atbalstītājiem. 30 gadu jubilejas moto ir MEKLĒJIET LAIMĪTES CILVĒKOS!

GITĀRSPĒLES PULCIŅŠ UZŅEM JAUNUS DALĪBNIEKUS!

GITĀRSPĒLES PULCIŅŠ UZŅEM JAUNUS DALĪBNIEKUS!

Vēlamies Jums ieteikt mūsu foršo ģitārspēles pulciņu, kuru vada Matīss Jākabsons

Iedzīvotāju ievērībai!

Iedzīvotāju ievērībai!

No 6. līdz 12. septembrim Rīgā notiks Latvijas armijas militārās mācības “Namejs 2021”. Mācību aktīvā fāze norisināsies ārpus militāriem objektiem, lai mācību uzdevumu iespējami pietuvinātu reālajai situācijai. Mācību ietvaros Zemessardzes 1. Rīgas brigādes karavīri un zemessargi veiks patrulēšanu, ierīkos slēpņus, patruļbāzes un kontrolpunktus, kā arī veiks citus mācību uzdevumus.

Orientēšanās diena Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava"

Orientēšanās diena Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava"

RD IKSD Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros, aicinām visus interesentus piedalīties orientēšanās sporta pasākumā 04.09.2021. BJC “Laimīte” teritorijā, Sarkandaugavas ielā 24 un Limbažu ielā 8. Orientēšanās sports ir aktīvs un jautrs brīvā laika pavadīšanas veids, kurā pārbaudīt savas spējas un iemaņas, izkustinot gan savu prātu gan ķermeni.

Pierakstīšanās  BJC “Laimīte” interešu izglītības pulciņos sākas!

Pierakstīšanās BJC “Laimīte” interešu izglītības pulciņos sākas!

Pieteikšanās pulciņos sākas 16.augustā no plkst. 10.00 , Sarkandaugavas ielā 24, Baltāsbaznīcas ielā 14 no 30.augusta.

Atvērto durvju diena “Nāc un piedalies” BJC “Laimīte”

Atvērto durvju diena “Nāc un piedalies” BJC “Laimīte”

1.septembris - Zinību diena. Pat nosaukums jau aicina izzināt un apgūt ko jaunu. Šajā dienā no plkst. 10.00 – 13.00 atdzīvosies mūsu mājas pagalmi Sarkandaugavas ielā 24 un Baltāsbaznīcas ielā 14. Pagalmā gaidām Tevi! Tu esi laipni ielūgts!

BJC “Laimīte” galda hokejisti dodas uz pasaules čempionātu!

BJC “Laimīte” galda hokejisti dodas uz pasaules čempionātu!

Tallinā no 13.-15. augustam notiks Pasaules čempionāts galda hokejā!
Laimīti pārstāvēs uzreiz 10 sportisti!

12. augusts - Ģimeņu sporta svētki

12. augusts - Ģimeņu sporta svētki

12. augustā aicinām aktīvi pavadīt pēcpusdienu "Mammu, tēti gribu sportot!" Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava", Limbažu ielā 8, Rīgā.