Paziņoti konkursa – izstādes “Radi rotājot" 1. kārtas laureāti

Sācies mākslinieku ceļš uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem!

4. un 5. martā notika 1. kārtas vērtēšanas komisijas darbs XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā – izstādē “Radi rotājot”.

Arī bērnu un jauniešu centra "Laimīte" skolotāji un audzēkņi veidoja darbus šim konkursam, un esam ārkārtīgi priecīgi, jo mūsu audzēkņu darbi novērtēti atzinīgi.

 

Un tā, ar augstiem panākumiem sveicam:

"Vasaras ziedi" - Veronika Aļeksejeviča - 1. pakāpe

"Krūzīšu koris. Mūsu karogs ir meiteņu brunči." - Kopdarbs: Grieta Brokāne, Alise Vorkale, Una Upeniece, Milena Vasiļjeva, Alīna Vasiļenko, Sofija Koturova, Lote Līpiņa, Lote, Ģederte, Zlata Girdjuka, Aleksandrs Pivovars, Aleksejs Zosimovs, Olga Karpova, Justīne Ščeglova, Viktorija Požogina, Sofija Zahvatova, Darja Matjušonoka, Elizabete Ose - 1. pakāpe

"Salda,salda man maizīt, Kā kaimiņu medutiņš; Kaimiņš medu tecināja,es maizīti saldināju" - Kopdarbs: Andželika Bažoka, Šarlote Cīrule, Rebeka Šumane, Jūlija Murāne, Edvards Rudovics Rebeka Rodina - 2. pakāpe

"Dziesmu vainags" - Sandija Liepiņa - 2. pakāpe

"Dāvana mammai" - Kirils Gurinovičs - 2. pakāpe

"Cik protu, cik čakli varu, Pa dienu es visu daru" - Kopdarbs: Rebeka Šumane, Ksenija Bondarčuka, Jūlija Murāne, Patrīcija Sakenfelde, Anastasija Guseva - 2. pakāpe

"Ai, ai, puisīt, Tavu dārgu vestīti" - Katrīna Nagaine - 2. pakāpe

"Es deviņu brāļu māsa, Sīkajā sudrabā, Pate sēdu sudrabā, Vainags zelta lapiņām" - Roze Šumane - 2. pakāpe

"Puzura motīvs" - Patrīcija Grava, Elīza Anna Alviķe, Dominika Hļebņikova - 2. pakāpe

"Vainadziņš" - Līva Lapiņa - 2. pakāpe

"Rotu vācelīte" - Sanita Arnese - 2. pakāpe

 

Vēlam veiksmes arī turpmākajās konkursa kārtās!

Kā arī aicinām apskatīt izstādi Baltāsbaznīcas ielā 14!

Ievietots: 09.03.2020 18:5109.03.2020 18:51

Skatījumi: 162

Iepriekšējās ziņas

Izstāde "Gleznojumi uz zīda un stikla "Mežs kā dabas sastāvdaļa""

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un kultūras pili “Ziemeļblāzma” gada nogalē rīkoja Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursu - izstādi ”Gleznojumi uz zīda un stikla. “Mežs kā dabas sastāvdaļa””. Un šī gada sākumā, pašā ziemas viducī, ar košām krāsām, interesantiem stāstiem, uz vieglā un gaistošā zīda un trauslā, caurspīdīgā, zaigojoši smagā stikla atspoguļojas bērnu redzējums, radošā iztēle. Krāsu niansēs, dažādās tehnikās, gleznojumi par mežu, savu vietu atrod izstāžu telpās, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” un BJC “Laimīte” Vecmīlgrāvī.

Vēsmas Vītolas vēstule visiem zīmētājiem un gleznotājiem!

Tā kā 2021.gads ir klāt, jāsāk atkal aktīvi strādāt, un mums tas ir – zīmēt!

Šoreiz aicinām VISUS – gan vizuālās mākslas pulciņa audzēkņus, gan citu „Laimītes” pulciņu audzēkņus, piedalīties ROBOTU zīmējumu FESTIVĀLĀ!

Distanču slēpju noma

Reģionālais sporta centrs “Sarkandaugava” Limbažu ielā 8, Rīgā, aicina izmantot DISTANČU SLĒPJU NOMU un piedāvā slēpot RSC stadionā.

Darbdienās no plkst. 12.00 – 19.00

Brīvdienās 10.00 – 19.00

Lai mierpilni, sirsnības bagāti un gaiši svētki!

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" administrācijas svētku uzruna Ziemassvētku un Jaunā 2021. gada priekšvakarā!

Lai gaiši svētki!

Cepam vismīļākās piparkūkas, tādas, kādas nekur nevar nopirkt.

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, došanas, ņemšanas un dalīšanās svētki. Svētku sajūtas rada arī kopīga darbošanās virtuvē, jo kas var būt labāks par piparkūku smaržu. Šogad ir tā, kā ir - mēs būsim katrs savās mājās. Un kāpēc gan neizcept interesantas formas piparkūku?

Ziemassvētku rotājums - PUZURS, izveido kopā BJC "Laimīte"

BJC "Laimīte" skolotāja Inese Brants aicina ikvienu pievienoties puzuru veidošanā!

Darbojoties, sakārtosim domas, un ienesīsim gaismu un prieku savās dvēselēs!

Lai top!

Ziemas un svētku noskaņa mūsmājās

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” interešu izglītības pulciņu audzēkņi un skolotāji ir labi pastrādājuši garajos un tumšajos novembra vakaros, gatavojoties gaismas starošanas, labestības svētkiem - Ziemassvētkiem, lai ar savu paveikto radītu prieku citiem.

Tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš “Tikšanās 12. mēnesī” šogad nenotiks!

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, iestāde neorganizēs publisko pasākumu "Ziemassvētku tirdziņš “Laimītē” “Tikšanās 12.mēnesī”".

Mūsu audzēkņu sasniegumi konkursos "Putnu salidojums. Rudens" un "MINIATŪRA-3"

Mūsu Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" audzēkņi oktobrī un novembrī ar dažādām sekmēm piedalījās bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādē - konkursā "Putnu salidojums. Rudens" un bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādē - konkursā "MINIATŪRA-3"

Lāpu gājiens Brāļu kapos

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” darbinieki 12.novembrī plkst. 18.00 Brāļu kapos aizdedza lāpas un sveces par godu kritušajiem karavīriem, kuru dzīvības izdzisa brīvības cīņās.