Aicinām apmeklēt GALDA TENISA ŠOVU

Visā pasaulē, 6.aprīlī, tiek atzīmēti un svinēti galda tenisa svētki – Pasaules Galda Tenisa Diena, kurā apvienojas šīs spēles entuziasti, lai priecātos un būtu kopā.

Patreiz jau ir reģistrēti vairāk kā 640 pasākumi 88 valstīs. Lielākoties, šajās valstīs ir paredzēti 1-3 pasākumi, bet Indija un Rumānija izceļas ar rekordskaitu, kur, attiecīgi, ir reģistrētas 176 un 126 dažādas aktivitātes. Mums viss vēl priekšā, jo Latvijā ir plānoti un reģistrēti tikai 2 pasākumi – Rīgā, Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” un Ķekavā, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā, ko organizē Salaspils galda tenisa klubs.

Aicinu trenerus, sporta skolotājus un pašus sportistus galda tenisa svētku nedēļā, no 1.-6.aprīlim, būt atsaucīgiem un radošiem savās iestādēs, nodrošinot iespējas ikvienam pamēģināt šo aizraujošo sporta veidu. Nav būtisks pasākuma/aktivitātes lielums un veids, tas var būt jebkas, kas saistīts ar šo aizrautīgo sporta veidu. Esiet aktīvi un reģistrējiet savu pasākumu arī oficiālajā mājaslapā www.tt4all.com un/vai iesūtiet bildes, video rullīti ar nelielu aprakstu par notiekošo uz e-pastu: 6april-wttd@inbox.lv Neparastāko piedzīvojumu autori saņems balviņas no Latvijas Galda tenisa federācijas. Veidosim kopā lielus galda tenisa svētkus!

 

Informāciju sagatavoja galda tenisa pulciņa skolotāja Laura Pavāre

 

 

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”


6.aprīlī plkst.13.30 GALDA TENISA ŠOVS

 

Tiekamies, mazi un lieli, lielajā zālē uz šovu un pēc tam mazajā zālē visiem būs iespēja pamēģināt un iepazīt šo aizrautīgo sporta veidu.


Esi aktīvs un nesēdi mājās! :)

 

Ievietots: 28.03.2019 10:4328.03.2019 10:43

Skatījumi: 569

Iepriekšējās ziņas

Izstāde "Trīs tikšanās"  Dobelē

Izstāde "Trīs tikšanās" Dobelē

Zelta rudenī Dobeles Novadpētniecības muzejā satiekas trīs mākslinieces . Divas no tām ir BJC “Laimīte” pedagoģes. Porcelānu krāšņos gleznojumos ir ietērpusi Inese Brants un savas sajūtas gleznās paudusi Alla Folka.

BJC Laimīte atlēti izcīna medaļas Latvijas kausa posmā

BJC Laimīte atlēti izcīna medaļas Latvijas kausa posmā

Noslēdzies Latvijas Kausa posms "Bauskas čempionāts" svara stieņa spiešanā guļus.

Sacensības notika Bauskas novada, Codes pamatskolas sporta zālē 2021.gada 9.oktobrī.

BJC Laimīte Atlētiskās vingrošanas pulciņu sacensībās pārstāvēja Ēriks Lukjanskis, Artūrs Burkevics un Nils Bertulsons. Mūsu sportisti startēja jauniešu vecuma grupā un izcīnīja 3 medaļas.

Par pulciņu līdzmaksājumiem

Par pulciņu līdzmaksājumiem

Maksas pulciņu līdzfinansējumu rēķinus vecāki saņems jau tuvākajās dienās.
Lūdzam ņemt vērā, ka iepriekšējā gadā daudziem ir izveidojusies pārmaksa vai parādi.

Septembra rēķinā apspoguļosies summa TIKAI par septembri, atlikumi (pārmaksa vai parāds) no iepriekšējā mācību gada tiks aprēķināti un ievadīti sistēmā līdz novembrim.

Nodarbības Dizaina studijā mazajiem  un lielajiem

Nodarbības Dizaina studijā mazajiem un lielajiem

Darināt kopā ar skolotāju Laimu Cēsnieci neiedomājamas lietas var pirmdienās un trešdienās no plkst. 15.00

"Meklējiet laimītes cilvēkos!"

"Meklējiet laimītes cilvēkos!"

Ar tādu moto aizrit šis gads Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte". 30. jubilejas gads.

Šajā nedēļā, tuvojoties skolotāju dienai, "Laimītes" ēkas pirmajā stāvā Sarkandaugavas ielā 24, ir iekārtota dizaina izstāde.

Bezmaksas izglītojošs seminārs “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”

Bezmaksas izglītojošs seminārs “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”

Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” piedāvā 02.10.2021. plkst. 11:30-16:00 lielisku iespēju jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem pievienoties bezmaksas izglītojošajā seminārā “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”.

Viedspēle "Atrodi sevi Sarkandaugavā"

Viedspēle "Atrodi sevi Sarkandaugavā"

Nāc un piedalies VIEDSPĒLĒ 2. oktobrī - startē jebkurā laikā no 11.00 līdz plkst. 14.00 Reģionālajā sporta centrā «Sarkandaugava» Limbažu iela 8, Rīga.

Veido komandu līdz 4 dalībniekiem - iesaisties orientēšanās un izklaides spēlē, iepazīstot savu apkaimi, līdzi ņemtot vienu viedtālruni ar lejuplādētu aplikāciju WhatsApp.

Pēc finiša balvas visiem dalībniekiem.

Sveicam Skolotāju dienā!

Sveicam Skolotāju dienā!

Būt skolotājam. Būt pašam. Kādam Tu esi vesela pasaule, kādam - autoritāte, kādam - labs piemērs, kādam - skolotājs ar Lielo burtu, kādam - dziļš sarunu biedrs.

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss “Plakāts valsts svētkos”

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss “Plakāts valsts svētkos”

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” organizē plakāta konkursu “Plakāts valsts svētkos 2021”, kurš norisināsies no 18.oktobra līdz 23.novembrim. Aicinām piedalīties un radīt plakātu mūsu valstij LATVIJAI. Darbu iesniegšana 18. un 19.oktobrī Sarkandaugavas ielā 24 no plkst. 12.00 – 19.00. Pieteikumu par dalību konkursā sūta elektroniski uz e-pastu mupeniece2@edu.riga.lv līdz 19.oktobrim, atbilstoši Konkursa nolikumam.

Fotoorientēšanās sacensības "Krāsainā Sarkandaugava"

Fotoorientēšanās sacensības "Krāsainā Sarkandaugava"

9. septembrī aicinām aktīvi pavadīt pēcpusdienu fotoorientēšanās sacensībās "KRĀSAINĀ SARKANDAUGAVA" Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte" Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava", Limbažu ielā 8, Rīgā.