BJC "Laimīte" porcelāna studijas audzēknes Alises Vorkales darbu izstāde

No 23. septembra līdz 21. oktobrim BJC "Laimīte" ir apskatāma Alises Vorkales porcelāna apgleznojumu izstāde.
Šajā nelielajā kolekcijā redzami Alises darbi, kas tapuši pēdējo četru gadu laikā.
Alise porcelāna apgleznošanas studijā sāka darboties, kad viņa bija otrajā klasē, bet tagad viņa mācās jau devītajā klasē.
Alise ir apņēmīga, pacietīga un precīza. Viņas darbus raksturo smalks zīmējums ar perfektu līniju un kvalitatīvs krāsas klājums, kas, īpaši Alises jaunākajiem darbiem, piešķir profesionālu izskatu un kvalitāti.
Kolekcijā redzami arī vairāki darbi no porcelāna apgleznošanas studijas lielajiem un godalgotajiem projektu darbiem, piemēram, tādi kā "Es pati saulīte”, "Saktas šķīvis”, pulkstenis no projekta
"Rīgas laiks” un "Tautumeita” no pagājušā mācību gada konkursa "Visa mana grezna rota”, par kuru BJC  "Laimīte" porcelāna apgleznošanas studija ieguva 1. vietu.
Alises Vorkales porcelāna darbu kolekciju šā gada jūnijā un jūlijā varēja apskatīt arī Dobeles Novadpētniecības muzeja apmeklētāji. Tā lieliski papildināja Alises vecmāmiņas, gleznotājas Irīnas Vorkales, gleznu izstādi Dobeles muzejā.
 
Vēlot Alisei izaugsmi un panākumus porcelāna apgleznošanā,
BJC "Laimīte" porcelāna apgleznošanas studijas vadītāja,
Inese Brants

Ievietots: 23.09.2019 15:1423.09.2019 15:14

Skatījumi: 50

Iepriekšējās ziņas

BJC "Laimīte" porcelāna studijas audzēknes Alises Vorkales darbu izstāde

No 23. septembra līdz 21. oktobrim BJC "Laimīte" ir apskatāma Alises Vorkales porcelāna apgleznojumu izstāde.

Šajā nelielajā kolekcijā redzami Alises darbi, kas tapuši pēdējo četru gadu laikā.

Kas jāzina par Rīgas pilsētas pašvaldības daudzbērnu ģimeņu reģistru?

Svinīgais pasākums veltīts Latvijas dzimšanas dienai

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” atzīmējot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas dienu 13.novembrī, plkst. 18.00 aicina pulcēties pasākumā “Latvija ir daļa no manis ”.

Lāpu gājiens uz Brāļu kapiem

Lai godinātu un pieminētu Latvijas brīvības cīnītājus 100 gadadienā 2019. gada 13. novembrī ap plkst. 19.10 no BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, dosimies Lāpu gājienā uz Brāļu kapiem.

Konkursa "MINIATŪRA II" uzvarētāju darbu izstāde BJC "LAIMĪTE" no 30.10.2019 – 30.11.2019

Jau otro gadu pēc kārtas audzēkņiem bija iespēja piedalīties bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādē - konkursā “Miniatūra”.

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” plakātu konkursa “Es Latvijā” laureāti

Sagaidot Latvijas 101. dzimšanas dienu, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” organizēja konkursu plakāta mākslā “Es Latvijā”.

Kas man ir Latvija? Kā es dzīvoju Latvijā? Kā es redzu Latviju? Kā es jūtu Latviju?

Uz šiem jautājumiem atbildes sniedza 46 konkursa dalībnieki no Ziemeļvalstu ģimnāzijas, Rīgas Puškina liceja, Rīgas Kultūru vidusskolas, Rīgas 71.vidusskolas, Bērnu un jauniešu centra “Laimīte”, un Rīgas jauno tehniķu centra.

Estētiskās vingrošanas trenerei Gaļinai Poļakovai un komandai "Flamingo" godalgas turnīrā "Zelta rudens - 2019"

Sirsnīgi sveicam BJC "Laimīte" estētiskās vingrošanas treneri Gaļinu Poļakovu un komandu "Flamingo" ar lieliskajiem panākumiem turnīrā "Zelta rudens -2019".

Komanda ieguvusi 2. vietu U-10 grupā - vingrojumā bez priekšmeta un 2. vietu U-12 grupā - vingrojumā ar apļiem.

Lepojamies!

Noslēgušies bērnu un jauniešu svētki „Nāc un piedalies”!

Karstajā vasaras noslēguma dienā, 31. augustā, pie Rīgas Kongresu nama 20. reizi notika bērnu un jauniešu svētki „Nāc un piedalies”, iepazīstinot ar brīvā laika pavadīšanas iespējām Rīgā, kā arī aicinot aktīvi pavadīt dienu kopā ar draugiem, vecākiem un vecvecākiem dažādās aktivitātēs.

Klāt jau 13. Sarkandaugavas spēles!

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” Reģionālais sporta centrs “Sarkandaugava”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā, aicina uz 13. Sarkandaugavas spēlēm, kas notiks 13. un 14. septembrī!

Aicinām apmeklēt GALDA TENISA ŠOVU

Visā pasaulē, 6.aprīlī, tiek atzīmēti un svinēti galda tenisa svētki – Pasaules Galda Tenisa Diena, kurā apvienojas šīs spēles entuziasti, lai priecātos un būtu kopā.

Veidosim kopā lielus galda tenisa svētkus!