Septembris. Pilsētvides lekcija un Tilta ielas nākotne

20. Septembrī pl. 13:00 pastaiga Tilta ielā, tikšanās pie DUS Circle K
Sadarbībā ar RTU Arhitektūras fakultātes 3.kursa studentiem esam uzsākuši sadarbības projektu par Tilta ielas reģenerāciju tādēļ 20.septembrī kopā ar iepriekšējās dienas pasākuma lektori un studentiem pavadīsim laiku Tilta ielā, sniegsim ieskatu šī brīža situācijā un vēlāk pulcēsimies Tilta ielā 12, lai kopā pārrunātu idejas. Laipni lūgti pievienoties, ja ir tāda iespēja!
 
Projekts paredz to, ka līdz gada beigām studenti grupās izstrādās Tilta ielas satiksmes organizācijas, publiskās ārtelpas un ielas dizaina risinājumus. Labākos no tiem plānots prezentēt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentam par apkaimes centra izveides iespējām. 
 
 
20. Septembrī pl. 19:00 Brīvdabas kino vakars Aldara alus darbnīcā, Tvaika ielā 44
 
Sadarbībā ar kinoprojektu Spektrs Aldara alus darbnīcas pagalmā tiks izrādīta kino filma "Pulp Fiction"!
Vairāk informācijas meklē pasākuma Facebook lapā 
❗Vietu skaits ierobežots, lai saņemtu bezmaksas ielūgumu, raksti e-pastu uz alus.darbnica@aldaris.lv 

Ievietots: 17.09.2018 11:5317.09.2018 11:53

Skatījumi: 239

Iepriekšējās ziņas

BJC "Laimīte" porcelāna studijas audzēknes Alises Vorkales darbu izstāde

No 23. septembra līdz 21. oktobrim BJC "Laimīte" ir apskatāma Alises Vorkales porcelāna apgleznojumu izstāde.

Šajā nelielajā kolekcijā redzami Alises darbi, kas tapuši pēdējo četru gadu laikā.

Kas jāzina par Rīgas pilsētas pašvaldības daudzbērnu ģimeņu reģistru?

Svinīgais pasākums veltīts Latvijas dzimšanas dienai

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” atzīmējot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas dienu 13.novembrī, plkst. 18.00 aicina pulcēties pasākumā “Latvija ir daļa no manis ”.

Lāpu gājiens uz Brāļu kapiem

Lai godinātu un pieminētu Latvijas brīvības cīnītājus 100 gadadienā 2019. gada 13. novembrī ap plkst. 19.10 no BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, plkst. dosimies Lāpu gājienā uz Brāļu kapiem.

Noslēgušies bērnu un jauniešu svētki „Nāc un piedalies”!

Karstajā vasaras noslēguma dienā, 31. augustā, pie Rīgas Kongresu nama 20. reizi notika bērnu un jauniešu svētki „Nāc un piedalies”, iepazīstinot ar brīvā laika pavadīšanas iespējām Rīgā, kā arī aicinot aktīvi pavadīt dienu kopā ar draugiem, vecākiem un vecvecākiem dažādās aktivitātēs.

Klāt jau 13. Sarkandaugavas spēles!

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” Reģionālais sporta centrs “Sarkandaugava”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā, aicina uz 13. Sarkandaugavas spēlēm, kas notiks 13. un 14. septembrī!

Aicinām apmeklēt GALDA TENISA ŠOVU

Visā pasaulē, 6.aprīlī, tiek atzīmēti un svinēti galda tenisa svētki – Pasaules Galda Tenisa Diena, kurā apvienojas šīs spēles entuziasti, lai priecātos un būtu kopā.

Veidosim kopā lielus galda tenisa svētkus!

Izstāde “Kaķi, zaķi un citi zvēri”

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” vizuālās mākslas pulciņš aktīvi strādā konkursa “Nu, kaķītis Rīgā brauca” ietvaros. Vairāki audzēkņi vēlējas realizēt šo jauko tēmu.

Ziedi lielformāta zīmējumos

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” šobrīd otrā izstāžu vietā, ( saliekamā ekspozīcijas siena) māmiņu portretus ir nomainījusi lielformātu ziedu izstāde.

Rotu dizaina studijas izstāde

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" rotu dizaina studijas izstāde iepazīstina ar audzēkņu Līvas Lapiņas, Viktorijas Makarovas, Margaritas Romanovas krāsainajām rotām un dizaina priekšmetiem.

Izstāde apskatāma no plkst. 12.00 - 20.00 līdz 10.maijam.

Rotu dizaina srtudijas pedagogs Gaļina Novikova